Stowarzyszenie aktywnych społecznie

„ANTYKLIKA”

Konkursy

Stowarzyszenie Aktywnych Społecznie „ANTYKLIKA”

zaprasza do uczestnictwa w cyklicznym konkursie fotograficznym o tematyce turystycznej, którego celem jest zabawa z elementami poznawczo-edukacyjnymi.

WAŻNE!
Udział w losowaniach biorą udział tylko uczestnicy, którzy podają swoje namiary identyfikacyjne: pseudonim (dowolna ilość liter. Pseudonimem może być także Nazwisko i Imię) lub hasło (5 liter + 5 cyfr) oraz miejscowość. (patrz regulamin u dołu strony).

Skala oceny trudności udzielenia prawidłowej odpowiedzi na zadane pytania.

Chcielibyśmy poznać Państwa oceny w skali 1 do 6 związane z trudnością udzielenia prawidłowej odpowiedzi na pytania zawarte w kolejnych konkursach. Nie chcielibyśmy aby one były za trudne i zniechęcały do szukania odpowiedzi, ale też za łatwe.
Naszą ideą jest zachęcenie do odszukania w swej pamięci wspomnień z dotychczasowych podróży lub poszperania w internecie bądź literaturze, celem znalezienia właściwej odpowiedzi, co zarazem zwiększa zakres wiedzy turystycznej i być może wykreuje nowe zainteresowania poznawcze i chęć przeżycia nowych wrażeń.
Oto proponowana skala oceny trudności zadawanych pytań:
1 – banalnie łatwe, obraża moją inteligencję i poznanie świata,
2 – dziecinnie proste – to są szkolne wiadomości,
3 – łatwe, wymagające tylko przypomnienia,
4 – trudne, zmuszające do wysiłku intelektualnego,
5 – bardzo trudne, konieczna pomoc książkowa lub internetu,
6 – skomplikowane, niezła gimnastyka poznawcza, wymaga fachowej wiedzy turystycznej.

Prosimy o wstawienie swojej subiektywnej oceny skali trudności przy każdej przesyłanej odpowiedzi na pytania konkursowe.

Konkursy fotograficzne

Stowarzyszenie pragnie zainteresować dorosłych i młodzież konkursami fotograficznymi o tematyce turystycznej - zabawami mającymi cechy poznawcze i relaksujące.
Konkursy fotograficzne dadzą możliwość poznania znanych lub nowych i atrakcyjnych miejsc na świecie, godnych zobaczenia na kolejnych wyprawach turystycznych, wycieczkach czy wczasach. Niektóre już poznaliście, a więc ułatwią rozwiązanie konkursowej zagadki. Niektóre wymagać będą przeglądnięcia przygotowanych przez nas materiałów fotograficznych bądź skorzystania z przeglądarek internetowych lub publikacji książkowych.

Przewidujemy nagrody dla zwycięzców każdej edycji konkursu w postaci pieniężnej lub bonów oraz zaproszeń na imprezy turystyczne.

Wszystkich chętnych i firmy, którzy chcą zasponsorować konkursy foto serdecznie zapraszamy. Będzie to skuteczna i dodatkowa reklama.

Każdą darowiznę można odliczyć od podatku!

Fotokonkurs

Zwycięzcy konkursów głównych

Copyright © 2019 „ANTYKLIKA”
Projekt i wykonanie: whiteghost