Stowarzyszenie aktywnych społecznie

„ANTYKLIKA”

Relacja z odbytej wycieczki autokarowej do Keukenhof

Relacja z odbytej wycieczki autokarowej do Keukenhof w Holandii (ogród kwiatowy) zwycięzców konkursu nr 15 państwa Kowalskich z Poznania.

Dzięki wygranej w konkursie Stowarzyszenia „Antyklika”, mogliśmy po raz pierwszy w życiu odwiedzić Holandię i zauroczyć się przepięknymi tulipanowymi kompozycjami w ogrodach Keukenhof. Przybyliśmy tam z samego rana, gdy jeszcze było pusto i urzekająco. Kwieciste mozaiki zachwyciły nas bogactwem kolorów i fantazyjnością ekspozycji. Mogliśmy zwiedzać kwiatowe pawilony, podziwiać ukwiecone oczka wodne i nacieszyć oczy tematycznymi wystawami. Pozytywną stroną zwiedzania ogrodów jest też możliwość skorzystania z innych atrakcji – jest wiatrak, na który można się wspiąć, jest zagroda z żywymi zwierzętami hodowlanymi, jest prawdziwy labirynt z żywopłotu czy autentyczna szafa grająca. Dodatkowego czaru miejscu nadawali ubrani w tradycyjne stroje pracownicy ogrodów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu i z chęcią będziemy brali udział w kolejnych konkursach.
Magda i Paweł Kowalscy.

Na wycieczce (w nieco innej wersji programowej) był także przedstawiciel naszego Stowarzyszenia, który zachwycony ogrodem pełnych kwiatów i odurzony ich zapachem dotrwał do wieńczącego dzień korowodu rzeźb kwiatowych. Fantazja!
Poniżej jedna z platform z kwiatową wersją smoka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 „ANTYKLIKA”
Projekt i wykonanie: whiteghost